Допомога піклувальникам, які безкоштовно розмістили ВПО


Після вторгнення Російської Федерації в Україну ми вирішили робити і допомагати тим і там, де ми можемо. Так, ми почали підтримувати мешканців Петриківської громади Дніпропетровської області, у яку з 24 лютого 2022 року прибула велика кількість переселенців зі східних та південних регіонів України, а також з Київщини та Чернігівщини.

Партнер Фонду ТОВ «Чаплинка-Іскра» протягом квітня-червня 2022 року надав фінансову підтримку в розмірі 919 тис. грн. Ці кошти були розподілені між мешканцями Петриківської місцевої громади Дніпропетровської області.

У вересні 2022 року Фонд залучив кошти від партнерів із Данії – DanChurchAid. На початку жовтня вже 214 господарів з Петриківської громади, які безкоштовно надали житло переселенцям, отримали підтримку в розмірі 1000 грн.

До нас звернулися за допомогою представники місцевого самоврядування сусідніх громад і з лютого 2023 року ми надаємо допомогу уже 430 піклувальникам з Петриківської, Магдалинівської та Царичанської громад Дніпропетровської області, у яких проживає близько 1 500 переселенців з інших регіонів України.

Завдяки цій, нехай і відносно невеликій фінансовій підтримці, мешканці Петриківської громади (відповідно до звіту голови Петриківської селищної ради за 2022 рік) практично не мали заборгованості за електропостачання перед бюджетом за 2022 рік, що є важливим внеском в економіку України. Окрім цього, така допомога покращує соціально-психологічний клімат серед населення громад, сприяє збільшенню кількості безоплатно проживаючих внутрішньо переміщених сімей та підтримує щиросердну ініціативу місцевих мешканців.

Візит нашого представника до домівок
Візит нашого представника до домівок

Контактна інформація

Україна, 01033
місто Київ, вул. Тарасівська, будинок 9-В
Благодійна орзанізація "Благодійний фонд "Іскра Волі"

КОД ЄДРПОУ 44678496

Голова Фонду - Давиденко Сергій Валерійович
завантажити файл

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємств та громадських формувань
завантажити файл

Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
27.07.2022 , 1000681070002063449

Види економічної діяльності
88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н.в.і.у. (основний)


сайт розроблено IT Media Group